Prokuratura Okręgowa w Olsztynie
i podległe prokuratury rejonowe

Przejdź do głównej treści strony Przejdź do zakładki ogłoszeń Przejdź do stopki strony
Baner przedstawiajacy panorame Olsztyna i flage PolskiBaner przedstawiajacy panorame Olsztyna i flage Polski

Prokuratura Okręgowa: ul. Dąbrowszczaków 12, 10-959 Olsztyn Pracujemy: od 7.30 do 15.30 Informacja: (89) 521 54 57 Sekretariat: (89) 521 54 00

Aktualności - Prokuratura Okręgowa w Olsztynie

PO Olsztyn - Komunikat dot. koronawirusa SARS-CoV-2

17.03.2020

Olsztyn, 17 marca 2020 r.

PO IV WOS 0610.45.2020

 KOMUNIKAT

               W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, mając na względzie bieżące zachowanie wszelkich możliwych środków ostrożności,  informuję, iż zgodnie z Zarządzeniem Prokuratora Okręgowego w Olsztynie z dnia 13 marca 2020 roku do odwołania wstrzymano przyjmowanie interesantów zarówno w Prokuraturze Okręgowej w Olsztynie, jak i w pozostałych prokuraturach okręgu olsztyńskiego, a w związku z tym drzwi wejściowe do budynków tych jednostek pozostaną zamknięte.

              Możliwe jest jedynie przyjęcie osób wcześniej wezwanych w celu wykonania czynności procesowych już prowadzonych postępowaniach, zmierzających złożyć do protokołu zawiadomienie o przestępstwie lub wniosek o podjęcie działań pozakarnych przez prokuratora.

              Jednocześnie informuję, iż uczestnicy postępowań ( pokrzywdzeni, świadkowie, podejrzani, obrońcy, pełnomocnicy itp. ), wobec których na podstawie odrębnych decyzji zastosowano kwarantannę, albo co do których istnieje uzasadnione podejrzenie zakażenia lub kontaktu z osobą chorą, winny przed terminem czynności procesowej, do której zostali wezwani, skontaktować się z właściwą do danej sprawy jednostką prokuratury celem usprawiedliwienia w ten sposób swojej nieobecności.

Rzecznik Prasowy

Krzysztof Stodolny


WSTECZ

Ogłoszenia